Komentáře ke hřišti Praha - Motol

První golfové hřiště na území hlavního města Prahy, zatím pouze devíti jamkové, ale s kompletním zázemím a nejstarším golfovým klubem.

Přidat komentář

Zpět

Praha Motol 19.6.2008, tee-time 07:20 | Jan Edlman, 19.6.2008 11:25 | Reagovat » | Zpět «
Dneska jsme si s kamarády dali motolské hřiště a to hned v 07:20 ráno. Musím říci, že jsme si ho skvěle užili - ráno ještě není takový pařák, ale už je příjemně teplo, navíc takhle brzy ráno stojí hřiště 450,- s Golf Fee Card dokonce jen 360 CZK, takže za hubičku.

Takhle brzy ráno sice v recepci nikdo není, ale uctivě zdraví již od baru a všichni zaměstnanci, které potkáte vám popřejí hezkou hru - příjemné zjištění. Bohužel takhle brzy ráno není driving range otevřeno, takže na procvičení zapomeňte...

Hřiště je to nicméně opravdu těžké, vysoké převýšení na několika jamkách, nekonečná jamka č.4 a č.9 s vaší fyzičkou pěkně zacvičí :) Bankrů mnoho není, ale jsou vykutáleně postavené přímo do cesty a jedete pak už jak písečná zmije z písku do písku... Krásný pohled z terasy nad devítkou je ale dostatečnou satisfakcí, a já si to hřiště užil parádně - těším se už na příště - možná se potkáme?

Ranny Motol stoji za hriech :) | Martin Svarc, 25.6.2008 21:49 | Reagovat » | Zpět «
Toto ihrisko ma svoje osobne caro, je to diabol v kozi anjela. Laka, vola, prosi a nakoniec vas skosi :) Tolko osobna skusenost poeta. Motole, Motole, s tebou znovu zhresit chcem, nevyrovna sa ti ziadne ine, az na Karlstejn... (zatial iba tuzbou jest).

Jak vidim Motol ja | Petr Hemerka, 16.9.2011 14:58 | Reagovat » | Zpět «
Hriste je pomerne clenite se strednimi greeny a mnoha stromy ve hre. Areal krizuje silnice, a nekolik FW je vzajemne soubeznych - doporucuji zvysenou opatrnost. Jinak je design jamek a zacleneni do prirody velmi dobre. Driving a cvicne plochy jsou od recepce pomerne daleko a z prudsiho kopce, nicmene u prvniho odpaliste je mensi putting green a kostka se siti pro zkousku par odpalu. Recepce ochotna, prostredi prijemne, personal slusny a vstricny. Respektujte prosim zakaz vjezdu s rucnimi voziky mezi bunker a green. Z mnoha jamek je pekny vyhled na Prahu, na nekterych naopak ani nepoznate, ze jste ve velkem meste. Pokud nemate 4-5hodin casu na 18ku, urcite navstivte mistni devitku.