GolfCzech.cz | Golfová hřiště | Západní Slovensko | Golfový resort Malacky Eurovalley Golf Park

Založeno 2009

Továrenská ulica
901 01 Malacky
Slovensko

Tel.: +421 911 243 101
E-mail: club.bernolakovo@golf.sk
Web: www.golf.sk

Golfový areál White Eurovalley Golf Park je první 27-jamkový golfový areál na Záhori, nacházející se v krásném prostředí borových lesů.

Spolu s nejstarším areálem na Slovensku – Golf and Country Club Bratislava Bernolákovo - tvoří součást nově vzniklého resortu Black&White, který golfistům z Bratislavi a okolí, stejně tak jako zahraničním návštěvníkům, nabízí celkem 55 greenů.

Samotná hřiště PUBLIC a WHITE dopĺňují stupnici náročnosti hraní na hřištích resortu Black&White. Všichni návštěvníci White Eurovalley Golf Park určite ocení časovou vzdálenost od Bratislavy (20-25 minut autem) a dostupnost všech třech devítek a zázemí akademie z jednoho centrálního místa (Klubovna).

Přírodní prostředí
Malebné prostředí převážně borovicových lesů na vátých pískách, které v kombinaci s novými vodními plochami dokážou vytvořit čarokrásný „Golfový biotop“ na pískových dunách. Hřiště je doslova vtěsnáno do 80-100 letého lesa, kde se nádherné 200-leté duby stali přirozenou součástí herních překážek. 

Centrum prúmyslové zóny a okolní aktivity
Současně realizovaná zóna EUROVALLEY předurčuje svými budoucími potřebami životaschopnost tohoto neobvyklého místa, přičemž na golfové centrum se nabaluji v synergickém efektu další aktivity formou rodinného a rekreačního ubytování, výstavba 150 lůžkového hotelu se zázemím a welness centrum.

Jedná sa o velmi kompaktní celek v nádherném přírodním prostředí. Vybavené centrum golfového areálu se nachází přímo v srdcí resortu.

Parkovací kapacity 125 míst jsou přímo před golfovým domem a sportovním hotelem, které jsou umístěny na nejvyšším místě - cca 15m nad okolním terénem. Z této polohy je panoramatický výhled na celý areál.

Vzhledem na kolalitu centra je možné dosáhnout optimální souhry všech nástupních (1. odpaliště) i závěrečných (9. greeny) objektů hřiště. Jednotlivé sektory a akademie bezprostředně obklopují golfové centrum. Návštěvník se tak dobře orientuje a dosáhne svůj cíl bez překonávání zbytečných vzdáleností - vše je blízko a na dosah.

V kategorii typů hřišť je možné areál zařadit jako mírně zvlněný lesní links s maximálním převýšením 15 – 20 m s předpokladanou náročností 125 (PUBLIC) – 135 (WHITE) Slope ratingu. Greeny jsou velmi velkorysé (600 – 800 m2) a s malými výjimkami (najde sa i sestra pověstné jamky č. 8 na Black River) jsou tvarované standardně.

Každá dráha má 4 odpaliště, které jsou standardně normované. Téměř 90% drah je lemovaných lesním porostem, na mnohých místech raf představují pískové duny. „Landscaping“ je možné označit za přetvořenou lečsní krajinu s částečnými parkovými úpravami, doplněných vodními plochami o rozloze cca 4ha.  Různé kombinace devítek vytvoří 3 řádně znormovaná 18 jamková hřiště.

Ty, kterým Black River nahání strach, jistě potěší informace, že hřiště PUBLIC a WHITE doplňují spektrum náročnosti mezi pohodovým PARKem a výzvou BLACK RIVER v Bernolákově.

Areál White Eurovalley Golf Park získal cenu Zlatý Albatros, kategorii „hřiště roku 2009“,  který už několik let organizuje časopis Golf Revue.


Hřiště v tomto resortu:

Malacky - Pine Course (9 jamek, par 38M/38Ž)
Malacky - Public Course (9 jamek, par 36M/36Ž)
Malacky - Sand Course (9 jamek, par 37M/37Ž)


Další golfové možnosti v resortu:

Malacky (driving range outdoor)


Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites


Předpověď počasí na hřišti:

1.1.1970

/ °C
1.1.1970

/ °C

GPS: 48°23'40.46"N; 17°01'19.29"E
Mapa: mapy.google.cz


Vybavení:

Toalety Půjčovna holí Klubovna Akceptace kreditních karet Klubová restaurace Klubové ubytování Půjčovna vozíků Půjčovna bugin Klubový bar Driving range Šatny Sprchy Chip & putt Putting green Pro Shop


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička /5
Hodnocení hráčů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Členství:

  Zápisné Roční poplatek
Individuální 22830,- Kč

Score card

Tisknout skore kartu

Zapsat skore kartu

Mapa

Fotografie

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým návštěvníkům.

Zábava

Bohužel výběru neodpovídá žádné zajímavé místo, zkuste zvětšit rozsah

Ubytování

Bohužel výběru neodpovídá žádný hotel, zkuste zvětšit rozsah

Restaurace

Jak hráli ostatní na hřišti v tomto golfovém resortu?

Datum Jméno Jamek Skore SF HCP N.HCP Turnaj Veřejné Komentář
16.6.2015 Laitl Milan 18 115 25 19.1 19.2 Ne Ano Ne
6.10.2011 Polák Roman 18 110 36 25.1 25.1 Ne Ano Ne
Polák Roman 18 110 36 25.1 25.1 Ne Ano Ne

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář